Ga naar inhoud
GENEGEERD

BOV aangeboden op veiling

prepper053
 Share

Recommended Posts

Begin nu je eigen moestuin. Bekijk de zadenpakketten Op zoek naar waterfilters, messen, tools of lang houdbaar eten? Ga dan naar www.prepshop.nl!

Denk niet dat je er een kenteken op krijgt of je moet dit voertuig laten keuren als langzaamverkeer voertuig gelijk een traktor.

Maar dan 25 km/uur Dus eerst aanpassen zodat de snelheid niet hoger ligt.

Ook heb je behoorlijke technische kennis nodig voor reparatie.

Het zicht is minimaal dus een stel vandalen gooien zo stenen tussen de rupsen of nog erger een brandend matras onder de tank hangen, je ziet er niets van.:mad:

En dan rijden verbruik 1 op 3 of zo?

Koop liever een minder opvallende BOV een gewone grijze Jeep of zoiets:rolleyes:

Link naar reactie
Share on other sites

Het lijkt mij meer een M113?

Ik zie net @zippo z'n bericht. Die ontbrekende boeggolf keerplaat bracht me op het verkeerde been....:D

die achterklep gaat als open als een deur en bij ypr en m113 zakt die klep..kan dit voertuig niet echt plaatsen..maar het lijkt wel een engels voertuig

Link naar reactie
Share on other sites

Lijkt me iets voor iemand uit Engeland, daar mag je wel met een rupsvoertuig de weg op als particulier.

Er rijdt in London een knalgele rond. Betaalt geen wegenbelasting, geen spitsbelasting en hij kan op meer plekken parkeren. Wielklem of wegslepen, dat werk idd niet. :p

Link naar reactie
Share on other sites

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic...

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Herstel opmaak

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

 Share

×
×
  • Nieuwe aanmaken...