Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Begin nu je eigen moestuin. Bekijk de zadenpakketten Op zoek naar waterfilters, messen, tools of lang houdbaar eten? Ga dan naar www.prepshop.nl!
  • Reacties 198
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Gast Heksenboot
Geplaatst:
Wist het het wel, is het.

Ik heb het toen gewoon geprobeerd, en het lukte, maar hoe ook al weer precies :o

 

Hahaha, okee. Dat had ik nou ook.... :D

Geplaatst:
Conclusie:

 

Gewoon proberen @Navauden !!!

 

Jij bent wel een slimme meid, denk ik zo, dus dat gaat zeker lukken !

 

Haha, bedankt voor het compliment :p

 

Ik zal morgen eens proberen :)

 

EDIT: Ik was te nieuwsgierig, heb het nu geprobeerd.. Het is gelukt ! :p

Geplaatst:

ik heb TS opnieuw geïnstalleerd maar loop nog tegen het ww aan. Wie wordt precies bedoeld met de site admin qua WW? PM wordt gewaardeerd ;)

Geplaatst:
Haha, bedankt voor het compliment :p

 

Ik zal morgen eens proberen :)

 

EDIT: Ik was te nieuwsgierig, heb het nu geprobeerd.. Het is gelukt ! :p

 

We zien je 3x zonder geluid en dan niks meer....

Geplaatst:
We zien je 3x zonder geluid en dan niks meer....

 

Ja ik weet het. Ik ben ondertussen ook aan het skypen, de twee combineren leek mij geen goed plan, haha. Dus straks/morgen ga ik proberen iets te zeggen ! :p

Gast Bunkerprepper
Geplaatst:

Ik heb de afgelopen dagen teamspeak op mijn ipad en pc geinstalleerd. Aanvankelijk een paar leuke gesprekken gevoerd, maar binnen 1 dag is de harde teamspeak kern overgegaan op een private kanaal met slotje (niet beschikbaar voor nieuwkomers). Een niet mis te verstaan signaal: 'U bent niet gewenst' . Kennelijk is de teamspeak community erg op zichzelf en privacy gesteld en zijn nieuwe mensen niet welkom.

Teamspeak heeft wat mij betreft afgedaan.

 

Bunkerprepper

Geplaatst:

Was leuk vanavond om ffe op TS te zitten. Is het niet een idee om anders thema avonden te houden ofzo? Een specifiek onderwerp waarover gesproken word. (grotendeels dan) Op het forum kan dit en gebeurt dit natuurlijk al. Maar met spraak is het soms gewoon wat makkelijk.

 

Groetjes,

 

Appeflapje

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.

×
×
  • Nieuwe aanmaken...