-
Items
3495 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
-
Dagen gewonnen
108
JJ&A won de laatste dag op 28 april
JJ&A had de meest gelikete inhoud!
Recente bezoekers van dit profiel
114327 profielweergaven
JJ&A's prestaties
Mankinds only hope (10/11)
1.5k
Reputatie
-
Podcastmaker zoekt prepper die zich voorbereidt op overstroming
JJ&A reageerde opeen topic in Journalist zoekt prepper
Bij totale zonsverduistering is het handig om een uitstekende bunker te hebben, met alle voorzieningen, zeker met daglicht led verlichting want mens, dier, vissen en planten kunnen er niet zonder En het zo helemaal mooi zijn als men over een eigen kleine kernenergie centrale zou kunnen beschikken. Plus een drinkwaterbron en warmwater diep uit de grond kan oppompen. Alle afval onttrekken van vocht (dan blijft er poeder over) en dat weer aanvullen met mineralen en het zo maken tot uitstekende drinkwater, dan gaat het dubbel op. De afvalpoeder kan mogelijk gebruikt worden voor bouw elementen, of met een krachtige pers buiten de bunker worden geperst, waar bij er niets van buiten naar binnen kan komen. Zuurstof word verkregen door planten, groenten verbouw, en uit bakken waar vis in word gekweekt met weelderig planten groei doe het water ook zuiveren. O ik probeer nog even wat te rusten want dit is de tweede nacht dat ik geheel niet heb geslapen. Tja dat slapen van ons is een heel groot probleem. -
Ha nu je het over een oude stalen kruiser hebt, vertel ik je over een dan de tal van uitvindingen die ik heb, maar het nooit ten gelde heb gemaakt. We hebben een T5-campertje, en zouden het leuk vinden die op een boot te plaatsen als we die zouden hebben, dan ben je nog vrijer. Toen kwam het idee van een boot waar geen motor in zit en de besturing zou gaan via de besturing van het campertje zo ook de aandrijving, zonder het campertje is het bootje half. Uiteraard zou het campertje vast gezet moeten worden om goed zijn werk te kunnen doen. De boot zou uiteraard de nodige faciliteiten hebben. Je begrijpt vast wel mijn ontwerp die nog niet bestaat denk ik. Ik heb nog niet uitgewerkt hoe de camper op de boot zal komen, dat moet natuurlijk onafhankelijk van derden moeten zijn. Ik heb eigenlijk nooit een uitvinding hoeven uitwerken het ontwerp heb ik meestal direct, het rolt er zo uit, die tik begon al van af kindsbeen af, haha ik projecteerde het altijd op mijn moeder haha die kon het meestal niet bij benen, en veel vragen dat ik haar stelde, tja van vragenstellen word je wijs zegt men, haha. We hebben via het internet ook een kennis die is helemaal weg van bunkers heeft ook wel ontwerpen gemaakt. We wijken wel een beetje af van jouw topic, maar je gaf ook aanleiding die ik niet kon weerstaan.😁🙃
-
Podcastmaker zoekt prepper die zich voorbereidt op overstroming
JJ&A reageerde opeen topic in Journalist zoekt prepper
Zo @Budget DIY Je bent wel heel goed voorzien, is er nog wel iets waar je geen rekening mee hebt gehouden???😁😉 -
Prachtig beste @Budget DIY Ben je misschien onder de handig uitvinders te rangschikken??? Wat heb je zoal meer gemaakt en wat voor plannen heb je nog??? We hadden hier ook iemand die een zeer handig loop kar achtig toestel heeft gemaakt echt een pracht ding maar weet het even niet terug te vinden, dat zou je vast ook mooi hebben gevonden. Hoop je nog vaak op het forum mee te mogen maken.
-
Plastic en chemicalien (PFAS) vrij huis
JJ&A reageerde op unox's topic in Gezondheid, medisch en verzorging
Wij hebben gaan anti aanbak pannen meer, maar doen veel met een De Buyer Mineral B‑Pro Element – 28 cm – DEB5680.28 Prijs op de pagina: €67,49 (adviesprijs €91,95), maar krijgen het niet goed perfect seasoont want we koken inductie op 220 v en die beslaat niet de gehele bodem en kan hij bol komen te staan als we het goed willen inbranden. Ja de pan die we hebben is echt een pracht gereedschap. -
Plastic en chemicalien (PFAS) vrij huis
JJ&A reageerde op unox's topic in Gezondheid, medisch en verzorging
Ha dat is handig dan hoeven we niets uit te leggen. En je hebben het prachtig voor elkaar geweldig man, wij als stel gunnen jullie het allerbeste, we maken jullie al aardig wat jaartjes mee, daarom kan ik dat ook zeggen. En ook @Panoramix wat doe jij het ook geweldig op het forum je bent echt een pijler, steeds maar weer weet je fijn te reageren of komt (( lijkt wel onvermoeid )) met nieuwe dingen. En @mevr.Grijpstra moeten we hier bij niet vergeten. En de rest moet zich niet overgeslagen voelen, anders begint het een waslijst te worden haha. We vroegen een keer aan de manager van de HEMA waar de taarten die overblijven heen gaan O zij de man dat gaat allemaal naar de varkenshouderijen toe, wat we ook aan voedsel overhouden het gaat er allemaal heen. En mensen eten ook alles wat los en vast zit, ze hebben er geen weet van wat voor onvolwaardige rommel ((wat leid tot gebrekziekten)) ze allemaal naar binnen werken, en als het hun smaakt maakt het hun geen reet uit, gelijk aan varkens. Daarom heeft de mensheid geen natuurlijke weerstand meer tegen invloeden van buiten af. -
JJ&A startte met het volgen van Bunker/fallout shelter. en Zo veel mogelijk eten uit een kleine "tuin"
-
Bedankt @Admin Voor het verwijderen van de span hier nog eentje. 🇷🇺 ➜ 🇳🇱 Vertaling Этот текст представляет собой обзор свежих данных и исследований в области медицины. Deze tekst is een overzicht van recente gegevens en onderzoeken op het gebied van de geneeskunde. Он призван помочь читателям понять, как научные достижения влияют на лечение, диагностику и общее состояние системы здравоохранения. Hij is bedoeld om lezers te helpen begrijpen hoe wetenschappelijke vooruitgang invloed heeft op behandeling, diagnose en de algemene staat van de gezondheidszorg. Что ещё нужно знать?
-
Kan je iets vertellen over je uitvoerige test. Ha ik ben gek op superscherp, dat begon bij mij al als puber, en is altijd aan mij blijven kleven. Ja echt een prachtig klein mesje van top kwaliteit. Is er ook een goed afsluitbare opberg doosje bij??? Heb je ook een snelkoppeling, om de specificaties te bekijken??? En sowieso ben in geïnteresseerd in Medische spullen.
-
Mijn vrouw is er net mee gestopt want zij verdraagt het niet meer, maar dat heeft ze met ontzettend veel dingen. Onder de plastiek dop zit een stevige aluminium afsluiting die je met enige kracht er af kan trekken. Het is dus een flesje die zeker licht door laat, om het langer goed te houden moet het dus echt wel op een koele plek staan en donker.
-
Ik sta op het punt naar bed te gaan heb dus een paar seconden op je site gekeken maar zag niets wat met het onderwerp te maken kan hebben kan je mij op weg helpen.
-
Dank je wel Karl, het is een geruststelling dus ik ga het bezoeken.
-
Ik begrijp dat je al eerder hier lid bent geweest, weet je nog je oudere forum naam vast dat @Paraatpaal je oude account kan herstellen dat zou prachtig zijn we zien heel graag oud leden weer terug, met hun bericht geschiedenis, want dat maakt een lid. Is het niet mogelijk dan zien we je heel graag weer als actief lid, we hebben het best fijn met elkaar. Ja het forum kabbelt al war jaren rustig verder, en we maken het beste ervan. Ik ben dus heel benieuwd naar je.👍😀👏
-
Hoi @eastl, Wat mij betreft mag je meer mogelijkheden op het forum zetten ben best wel benieuwd. Mooi dat mensen met kennis van zaken op het forum aanwezig zijn. Jammer jullie of jouw website ga ik dus niet lezen in principe kliek ik alle websites weg waar je niet alles kan weigeren, geef enkel toestemming aan gluurders als ik er echt niet om heen kan uit noodzaak de mogelijkheid om in te kunnen schatten waar mijn interesses liggen, heel jammer. Sorry dat ik het over gluurders heb. Een voorbeeldje we kopen wel spullen bij het bedrijf Bever maar bekijken niet hun website, we moeten het maar doen met wat ze in de winkel hebben.
-
Podcastmaker zoekt prepper die zich voorbereidt op overstroming
JJ&A reageerde opeen topic in Journalist zoekt prepper
Hee beste @Aalawok, Het is als weer een tijdje geleden dat we contact hadden. Wij in het noorden van Nederland krijgen zeker bij een dijk doorbraak natte voeten, haha en zeker meer, maar hebben het nog nooit mee gemaakt en eerlijk gezegd is het enigen wat we kunnen doen ons zo snel mogelijk hogere gebieden proberen te bereiken, of we moeten in de flat het hoger op gaan zoeken, maar hoe overstroming bestendig de flat is. -
Hoi beste @Budget DIY Je hebt het mooi voor elkaar. Als je het van de hand wilt doen geef even een seintje😁😉
