@gerard je hebt meer in huis om te drinken dan alleen water . Dus drie dagen is al super easy.
En wat is er mis met een pannetje water koken.
@ allemaal
ik heb nog een YouTube filmpje geplaatst, hoe simpele oplossingen men had toen er nog geen water uit de kraan kwam. Men vergeet dat we pas anderhalve eeuw water uit de kraan hebben. In die duizenden jaren daarvoor hebben we altijd prima overleefd. En nogmaals ben blij dat je in Nederland woont. Het stikt hier van het water en de regen . Dat is in veel landen wel anders. En daar komt heel dat water verhaal van.
In Amerika zijn staten welke geen eigen waterbron hebben. In Afrika zijn ook regenwouden , maar ook gebieden met water schaarste. In India heeft men veel waterbronnen zelf vervuild enz enz enz.
wij wonen in Nederland , of België.
Met diverse natuurlijke bronnen , grond water zo hoog dat we er vaak last van hebben . Regen tot in den treure . Het laatste waar wij ons druk over hoeven maken is wel water. Opvang en zuiveringstechnieken is wel kennis wat je achter de hand moet hebben.