Ga naar inhoud
GENEGEERD

Temu / aliexpress fire cubes als esbit vervanger


Aanbevolen berichten

Voorbereid op noodsituaties: bekijk de noodpakketen Op zoek naar waterfilters, messen, tools of lang houdbaar eten? Ga dan naar www.prepshop.nl!
Geplaatst:

Jazeker is dat anders .  Vanwege de doelstelling is er een ander verbrand product en komen er andere stoffen vrij bij verbranding .    Ook geeft het een meer vermogen af dan het ander .

esbit verbrand dus hexamine wat verbrand zonder rook uit te stoten ( maar met heel veel warmte ) .  Van die bbq blokjes komt tering veel rook af en daarmee ook schadelijke stoffen .  En die geven voornamelijk vuur met weinig vermogen af . Gewoon genoeg om andere materialen te laten ontbranden .

 

maar allee .   Steek eens zo een Temu

of ander bbq blokje aan in de huis kamer en heel het verhaal is meteen duidelijk 😘

  • Leuk 1
Geplaatst:

O nou , ik heb het nog eens opgezocht en het zijn blokjes plexiglas van Temu weet je meteen wat je bij de bouwmarkt kunt gaan halen. 😉
 

Plexiglas heeft een brand temperatuur van 450 graden. 
hexamine van 1300 graden. Dat geeft het verschil , wel even duidelijker aan. 
 

Maar ik moet dan terug komen op het verhaal van in de huiskamer ontsteken. 
Dit brandt nog veel zuiverder dan hexamine .    Maar het  blijft dus nog steeds niet met elkaar  te vergelijken qua “vuur” 😄.     
 

En dus terugkomend op de vraag komen er schadelijke stoffen vrij bij de verbranding van die cubes van Temu . 
Bij elke verbranding komen er giftige stoffen vrij.  Bovendien zag ik in diezelfde advertentie staan . Niet geschikt voor binnenshuis . Lijkt mij een schot voor open doel 😉
Maar schrik niet.
Voornamelijk  kooldioxide en waterdamp. 
 

En dus ook ongeschikt om mee te koken, tenzij;  U ❤️ slow cooking  🤣

Geplaatst: (aangepast)

Wat ik ook mooi spul vind dat zijn de kaarsjes die ze in Amerika op verjaardagstaarten doen, het is haast onmogelijk om ze uit te blazen zijn, je kan er mooi een vuurtje mee in het bos maken, heel jammer dat ze niet te koop zijn in de hier in NL niet te koop zijn in de winkels.

Alhoewel Berkentondel ook geweldig werkt, maar die kan je wel met gemak uitblazen, als het net begint te branden, en dat doe je de kaarsjes niet.

aangepast door JJ&A

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Herstel opmaak

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...