Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

 

 

Hallo allemaal.

 

Van een oude 2cilinder Lister en een oude 220v alternator uit een boot heb ik een generator gebouwd. Werkt prima. Compressor, zaagmachines en gewone lampen doen het er op........maar dat ding geeft dus 220v blokstroom. Acculaders, telefoon en computer probeer ik maar niet eens......want als ik het goed begrepen heb sloop je daar die dingen mee.

Gooi de spullen voor me neer en ik bouw je een huis, maar electronica valt niet niet in mijn kennisgebied.......maar goed......wat moet ik doen, cq toevoegen om daar een zuivere sinus uit te krijgen?

Voorbereid op noodsituaties: bekijk de noodpakketen Op zoek naar waterfilters, messen, tools of lang houdbaar eten? Ga dan naar www.prepshop.nl!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Herstel opmaak

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...