Haha was dat maar zo, een gezegde is: hoe leer je een kind zijn onderbroek weer aan te trekken: gele kant voor en de bruine kant achter.
Nee de westerlingen zijn niet zo schoon, hebben het vaak ervaren, als je achter iemand loopt dan komt de geur naar boven, wij hebben altijd dekjes in onze stoelen voor het geval dar we plots bezoek zouden krijgen, dat is echt een noodzaak.
We hebben nog wel onze stoelen moeten schoon maken na dat er bezoek is geweest, van mensen waar je het beslist niet van zou verwachten.
In Aziatische landen spoelen ze inderdaad met water, maar halen niet eerst het grootste deel weg en wassen vaak hun handen er na niet met zeep.
Daarom wassen ze de reet met hun linker hand terwijl ze de "Bottel Tjibo" in de rechter hand houden waar ze ook iemand mee begroeten bij een wederzien.
Een linker hand ga je zeker dus nooit geven.
Haha wij maken er wat extra werk van, ik ga ook altijd thuis zittend plassen, mochten we ergens anders naar de wc hangen we boven de wc, en weten ook daar ons achterwerk schoner te krijgen dan hoe een ander dat doet.
Zo heb je ons iets beter leren kennen.