Ga naar inhoud
GENEGEERD

Informatie via de sateliet


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Een in Nederland beetje vergeten ontvangst systeem "de sateliet" maar in heel veel landen nog een volop gebruikt systeem hier is zeer veel informatie te vinden door de vele zenders die er te ontvangen zijn.

Nu gebruikt een tv zoals je in huis hebt staan vrij eel stroom en is bij een stroomuitval niet echt een goede optie.

Je kunt bijvoorbeeld ook een zogeheten "satfinder" nemen om tv te kijken dit is een aparaat om je sateliet uit te richten maar ook een klein tv'tje

https://nl.aliexpress.com/item/1005007772856781.html

sat1.thumb.jpg.5346c14670a620d0da5b6011cf5e41ba.jpg

https://nl.aliexpress.com/item/1005002357332953.html

sat2.thumb.jpg.67c45a514139b8291c5589237af96ec4.jpg

 

https://nl.aliexpress.com/item/4000314701951.html

sat3.thumb.jpg.2b1d2a282574c56a6098253807af6c09.jpg

 

De onderste heeft ook nog dvb-t dit is een systeem via de antenne welke ook veel gebruikt wordt in Nederland, Duitsland, Belgie mensen in de grens gebieden kunnen dus ook nog goed buitenlandse dvb-t zenders ontvangen.

Maar terug naar de sateliet waar dit topic over gaat.

Een schotel met LNB koop je op marktplaats voor weinig, en soms kun je ze zelfs gratis afhalen.

sat6.thumb.jpg.ca15f21c48dc0866e8e9a3b31d5cd9f0.jpg

 

Zelf heb ik een zich zelf uit richtende snipe schotel deze worden doorgaans op campers etc gebruikt, nieuw zijn die dingen zoals te zien heel duur maar ook die koop je gebruikt voor heel weinig ik heb voor die van mij rond de 100,- betaald het voordeel van dit systeem is dat hij geprogrameerd kan worden voor verschillende satelieten. Er zit een kastje bij waar je de gewenste steliet kan aangeven en de schotel richt zich dan automatisch. (er zijn namelijk vele satelieten en die zitten allemaal op een andere plek in de lucht)

 

sat4.thumb.jpg.12f535fa7ecf7a898bbed998a15f3f69.jpg

Het gehele systeem werkt op 5v voor de eerste sat finder en 12v voor de overige. Alle drie hebben ze een accu als is die van de eerste niet super, de overige twee kun je zo'n 2a3 uur me kijken. De snipe schotel is alleen kortstondig 12v nodig om uit te richten daarna kan de spanning eraf. Het stroom verbruik van deze dingen is slechts een paar watt.

Nu kun je ook nog een losse sateliet ontvanger nemen inplaats van een satfinder in combinatie met een 12v camping tv (je huis tv kan natuurlijk ook gewoon) ook ontvangers als deze koop je op marktplaats voor heel weinig en werken doorgaans op 12v.

 

sat5.thumb.jpg.03ab3c29e803c56d54087a40b62b7287.jpg

Zoals al gezecht het zender aanbod is gigantisch zeer veel nieuws kanalen, religie maar ook een aantal goed entertainment kanalen met films en series zoals we dat op de Nederlandse tv niet meer kennen en alles GRATIS te ontvangen.

 

Begin nu je eigen moestuin. Bekijk de zadenpakketten Op zoek naar waterfilters, messen, tools of lang houdbaar eten? Ga dan naar www.prepshop.nl!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Herstel opmaak

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...